uždaryti x

Prisijungti

Slapyvardis Slaptažodis

Patikima stogo ir fasado danga

LindabRainline

Patikimai sumontuojama lietaus vandens nutekėjimo sistema.

"LindabRainline" sistema - labiausiai rinkoje paplitusi ir laiko išbandyta lietaus vandens nutekėjimo sistema. Didelis jos pranašumas - ir naujoviškos jungtys, kurios leidžia sumontuoti sistemą ne tik greitai, bet ir patikimai.

"LindabRainline" sistema - tobula lietaus vandens nutekėjimo sistema - funkcionali, dailios formos ir lengvai sumontuojama. "Lindab Profil" jau daug metų pirmauja rinkoje. Ši kompanija - didžiausia Skandinavijoje lietaus vandens nutekėjimo sistemų gamintoja. Didelė patirtis ir glaudus bendradarbiavimas su šios srities specialistais padeda mums surasti naujų, patobulintų ir išradingesnių sprendimų.

Ji sumontuojama greitai ir paprastai, nereikia jokio glaisto arba rišamųjų medžiagų. Pusapvaliai latakai ir apvalūs lietvamzdžiai, plati spalvų gama suteikia didžiausią pasirinkimo laisvę ir galimybę surasti tobulą sprendimą kiekvienoje situacijoje.Galvanizuoti plieno lakštai su dvipusiu ištisinės organinės dangos Prelaq RWS 35 mikrometrų sluoksiu garantuoja sistemos atsparumą esant bet kokiam orui, apsaugą nuo rūdžių ir, žinoma, patikimą sistemos veikimą. Jeigu jums reikia ilgalaikės, beveik nereikalaujančios priežiūros sistemos, atsakymas aiškus - tai turi būti "Lindab" lietaus vandens nutekėjimo sistema.

Aplinkosaugos klausimai mūsų planetoje tampa vis aktualesni. Vartotojui labai svarbu, kad jo įsigytas gaminys nekenktų sveikatai, neterštų aplinkos. Metalas, iš kurio pagaminti ploni lakštai latakams, lietvamzdžiams - medžiaga, nekenkianti aplinkai visoje grandinėje - nei gaminant, nei naudojant. Gaminant lakštus mūsų fabrikuose atliekų nebūna, nepastebimas ir joks poveikis aplinkai.Naudojami ploni metalo lakštai neapsitraukia pelėsiais ir nesukelia jokių kenksmingų padarinių. Išmesta į metalo laužą, ši medžiaga, kaip ir kitas plienas, perdirbama į naujus lakštus ir naujus gaminius. Grandinė yra uždara ir nekenksminga aplinkai.