uždaryti x

Prisijungti

Slapyvardis Slaptažodis

Patikima stogo ir fasado danga

Iš anksto nudažytas lakštinis plienas su "Prelaq PVDF" dažų danga tinka gaminti profiliuotus plieno lakštus stogams dengti ir sienoms apdailinti, fasado kasetėms, fasonines detales ir t.t., visur kur tik yra keliami aukšti reikalavimai spalvos  stabilumui.

Produkto apibūdinimas

"Prelaq PVDF"  - plono tipo danga, kurią sudaro 70% polivinil difluoridas. Ši danga puikiai išlaiko savo blizgesį bei spalvą ir gerai apsaugo nuo korozijos. Atvirkštinė lapų pusė paprastai padengiama plonu pilkos spalvos epoksidinių dažų sluoksniu.

Pagrindo medžiaga

"Prelaq PVDF" danga dengiami karštai cinkuoti plieno lakštai pagal EN 10 142 standartą su cinko svorio klase Z275 arba EN 10 147, kur cinko svorio klasė AZ 150.

Patvarios spalvos - ilgai išlaikomas estetinis vaizdas

Estetinio vaizdo tvarumą lemia daugelis parametrų ir veiksnių. Svarbu, kokia buvo pasirinkta spalva (šviesi ar tamsi), kam panaudota medžiaga (sienoms apdailinti ar stogams dengti), koks yra stogo nuolydis ir orientacija, kokio klimato zonoje medžiaga naudojama. Estetiniam tvarumui turi įtakos ir vietinės aplinkos sąlygos, įskaitant kritulius ir spinduliavimą.
Nepažeisto"Prelaq PVDF" dangos paviršiaus, normaliomis aplinkos salygomis, vidutinis eksploatavimo laikas yra iki 15 metų.

Atsparumas korozijai

Paviršiaus atsparumas korozijai labai priklauso nuo organinės ir metalo (pvz. Aluzink) dangos storio. Kuo yra mažesnis organinės dangos sluoksnis, tuo yra didesnė rizika sugadinti paviršių montuojant arba apdorojant. Korozija sukelta dėl įbrėžimų "Prelaq PVDF" dangai paireiškia po 5 -10 metų. 

Atsparumas chemikalams

Ši danga paprastai atspari chemikalų poveikiui. Tačiau yra keletas išimčių - pavyzdžiui, kai kurie organiniai tirpikliai, tarp jų aromatiniai junginiai, ketonai ir chlorintieji angliavandeniliai.

Atsparumas ugniai

"Prelaq PVDF" atitinka reikalavimus, nustatytus BS 476 standarto 7 dalyje 1 klasės atsparioms ugniai paviršių dangoms ir DIN 4102 standarto 1 dalyje B2 klasės statybinėms medžiagoms.

Apdirbimas

Šią medžiagą naudojant štampuotoms arba mažais spinduliais lenktoms detalėms gaminti, reikia kontroliuoti, ar nesusidaro dažų dangos plyšių. Laikykitės mažiausių leidžiamų lenkimo spindulio verčių, nurodytų savybių lentelėje. Negalima apdirbti ruošinių, jeigu jų temperatūra žemesnė negu +15 °C, nes žemoje temperatūroje gali susidaryti dažų dangos plyšių.

Nupjauti kraštai

Naudojant lakštus sunkiomis korozinėmis sąlygomis, gali rūdyti neuždengti nupjauti kraštai. Kad kraštai nesurūdytų, juos galima nudažyti.

Poveikis aplinkai

Kompanija "SSAB Tunplät" jau seniai sprendžia aplinkosaugos klausimus. Apie pasiektus rezultatus pranešama kasmetinėse ataskaitose, kurios pateikiamos valdžios institucijoms. "SSAB Tunplät" deda visas pastangas, kad kuriamos technologi jos ir gaminami produktai būtų saugūs aplinkai ir tinkami saugiai perdirbti. Ekologinės "Prelaq"  savybės apibūdintos specialioje ekologinėje specifikacijoje, kurią galima gauti iš "SSAB Tunnplät".

Techninė priežiūra ir informacija

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į UAB "Destata Profil" specialistus.

PRELAQ PVDF SPALVŲ PALETĖ


010/001 RAL 9010 BALTA

113 RAL 1015 VANILĖS GELTONA

902 RAL 9002 PILKAI BALTA 

045 RAL 9006 ŠVIESIAI SIDABRINĖ 


044 RAL 9007 TAMSIAI SIDABRINĖ 

RAL 7035 
 

015 RAL 9005 JUODA

RAL 7016
 


RAL 9001 

RAL 5010 
 

EQUOIAS

DENIM
 

Užsakydami stogų ir sienų dangą
UAB “Destata Profil” biuruose galite gauti plonų plieno lakštų spalvų pavyzdžių.