uždaryti x

Prisijungti

Slapyvardis Slaptažodis

Patikima stogo ir fasado danga

 Lengvąja vadinama statybos technika, naudojanti plieną, gipsą ir mineralinę vatą. Visos šios trys medžiagos yra tinkamos aplinkosaugos atžvilgiu ir galimos perdirbti. Plieniniai atraminiai skersiniai naudojami vidinėms ir išorinėms sienoms. Sijiniai perdengimai gali būti statomi iš ilgų profilių arba C sijų ir mažai profiliuotos statybinės plokštės. Stogas gali būti gegnių konstrukcija, grebėstai arba "Lindab Pannan".

Ši technika gali būti naudojama visų rūšių statiniams ir, be abejo, kombinuojama su kitokiomis medžiagomis, ne tik plienu. Projektuoti galima tradiciniu arba modeliniu 3D-CAD būdu.

Statybos elementai gali būti gaminami vietoje arba dirbtuvėse ar fabrikuose. Be to, yra gamintojų, kurie gamina tūrinius elementus. "Lindab" lengvosios statybos sistema yra prieinama ir paslanki. Architektui paliekama visiška laisvė apsispręsti dėl pastato pobūdžio ir estetikos. Nėra jokių apribojimų dėl stogo ir fasado medžiagų.

Plieniniai skersiniai gali būti naudojami kaip laikantysis karkasas pastatams iki trijų aukštų imtinai. Tokia sistema reikalauja, kad skersiniai būtų suderinti tiesiai vienas virš kito visuose pastato aukštuose ir virš C sijų sijiniuose perdengimuose.

Todėl natūralu, kad statant trijų aukštų ir aukštesnius pastatus laikantysis plieninis karkasas derinamas su karkasinėmis užpildomomis sienomis ir sijiniais perdengimais iš "Lindab" plieninių profilių.

Plieninis karkasas gali būti iš keturkampių vamzdžių, įstatomų į sienas, ir laikančių sijų, statomų išorinėse sienose ir sijiniuose perdengimuose. Laikančiąsias sijas dedant į sijinį perdenginį gaunami dideli laisvi paviršiai, kuriais galima įvairiai disponuoti.