uždaryti x

Prisijungti

Slapyvardis Slaptažodis

Patikima stogo ir fasado danga

Apdailinti plieno lakštai, skirti naudoti šaldyklose ir maisto gamybos įrenginiuose

Paskirtis

"Dobel Foodsafe" medžiaga gali būti naudojama šaldyklų ir maisto gamybos patalpų luboms bei sienoms apdailinti. Šį produktą galima taip pat naudoti sluoksniuotųjų plokščių, skirtų tokioms patalpoms, apdailai.

Produkto apibūdinimas

"Dobel Foodsafe" - cinkuotas plieno lakštas, padengtas polimero plėvele. Atvirkštinė pusė geba sukibti su putplasčiu.

Pagrindo medžiaga

Karštai cinkuotas plienas DX51D+Z (FeP02 G) pagal EN 10 142, suminis abiejų pusių cinko dangos paviršinis masės tankis 350 g/m 2 .

Dangos sistema

 

Tipas

Storis

Gerosios pusės danga

PVC plėvelė

150 µm

Atvirkštinės pusės danga

Epoksidiniai dažai

8 - 12 µm

Atvirkštinė pusė padengta pilkos spalvos epoksidinių dažų sluoksniu, kuris gali sukibti su putplasčiu arba klijais.

 

Savybės

Parametras

Bandymo metodas

Rezultatas

Plėvelės storis

ECCA T1 / ISO 2178

150 µm

Blizgesys 60°

ECCA T2 / ISO 2813

5 - 10

Mažiausias lenkimo spindulys

ECCA T20

1 T1)

Atsparumas dilimui

ASTM D 4060 / ISO 7784

60 - 80 mg/
1000 aps.

Atsparumas smūgiams

ECCA T5 - T6

18 J

Aukščiausia temperatūra  montuojant

 

60 °C

1) T = lakšto storis.

 

Atsparumas aplinkos poveikiui

 

Bandymo metodas

Rezultatas

Druskėtas rūkas 1)

ECCA T8 / ISO 7253

1000 h

Atsparumas drėgmei 1)

ISO 6270

1000 h

Atsparumas vandeniui

ECCA T9 / ISO 1521

1000 h

 1) Buvo bandomi bandiniai su užsandarintais nupjautais kraštais.

 

Sertifikatai

"Dobel Foodsafe" plėvelė turi sertifikavimo įstaigų išduotus sertifikatus, patvirtinančius, kad plėvelė ir klijai nėra nuodingi ir nekenkia gaminant maistą. Sertifikatų kopijos gali būti pateiktos užsakovo prašymu.

Atsparumas ugniai

"Dobel Foodsafe" atitinka reikalavimus, nustatytus BS 476 standarto 7 dalyje ir taikomus 1 klasės atsparioms ugniai paviršių dangoms.

Atsparumas chemikalams

"Dobel Foodsafe" lakštai atsparūs chemikalų poveikiui. Tačiau yra keletas išimčių - pavyzdžiui, kai kurie organiniai tirpikliai, tarp jų aromatiniai junginiai, ketonai ir chlorintieji angliavandeniliai.

"Dobel Foodsafe" medžiagos valymas

Valymo dažnumą lemia naudojimo būdas. Pavyzdžiui, patalpų, kur laikomi tik supakuoti maisto produktai, nuolat valyti nereikia, tačiau ten, kur gaminamas arba apdorojamas maistas, "Dobel Foodsafe" medžiagos paviršių paprastai reikia nuvalyti vieną kartą per dieną naudojant atitinkamos rūšies valymo priemones."Dobel Foodsafe" galima valyti tik švelniomis valymo priemonėmis, o išliekančias dėmes paprastai galima pašalinti vaitspiritu. Kaskart išvalytą paviršių reikia nuplauti švariu vandeniu. Valymui naudojamo vandens temperatūra neturi būti aukštesnė negu 70 °C. Slėgis neturi būti didesnis kaip 7 kg/cm2 .

Reikalavimai, keliami sienų plokščių ir sienų ir grindų sujungimo vietoms

Užleistinio ir sandūrinio sujungimo vietos sienose turi būti tinkamai užsandarintos, kad valant negalėtų patekti vandens arba valymo priemonių. Skydai iš apdailinto plieno ir plokščių kraštai turi būti taip pagaminti ir sumontuoti, kad nupjauti lakštų kraštai nebūtų veikiami vandens ar valymo priemonių. Todėl skydai turi būti plokščiai sulenkti (180°) ir užsandarinti tinkamais hermetikais. Statybinė konstrukcija turi būti tokia, kad žemutiniai nupjauti lakštų kraštai nuolat nedrėktų. Skylės, skirtos detalėms pritvirtinti prie lakštų arba praleisti pro lakštus, turi būti užsandarintos, kad vanduo ir valymo priemonės nenutekėtų prie lakštų kraštų.

Atsparumas korozijai

Išvalytus lakštus reikia kruopščiai nuplauti švariu vandeniu, nes kitaip gali greitai prasidėti kraštų arba įbrėžtų vietų, paveiktų valymo skysčio, korozija. Nupjauti kraštai negali nuolat drėkti. "Dobel" produktas ilgiau išliks patvarus, jeigu medžiaga bus reguliariai apžiūrima ir prižiūrima.

Patvarumas

"Dobel" produktų eksploatavimo tokiomis sąlygomis trukmę lemia daugelis veiksnių. Jeigu, naudojant stiprius valymo skysčius, valymo priemonės ir vandens pateks ant nupjautų kraštų ar į skyles, netrukus prasidės korozija.

Nepamirškite:

  • turi būti naudojamas tinkamas hermetikas, stipriai sukimbantis su danga;
  • turi būti tinkamai suprojektuotos detalės, ypač sienų ir grindų sujungimo vietose;
  • plokštės iš karto po valymo turi būti nuskalautos švariu vandeniu;
  • turi būti nedelsiant taisomos įbrėžtos ir kitaip pažeistos vietos.

Produkto panaudojimo apribojimai

Negalima "Dobel Foodsafe" medžiagos naudoti lauke. Atvirkštinės pusės danga paprastai tinka klijuoti ir geba sukibti su putplasčiu. Vis dėlto plokščių gamintojas turi patikrinti, ar naudojami klijai suderinami su atvirkštinės lakštų pusės danga.

Techninė priežiūra ir informacija

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į UAB "Destata Profil" specialistus.

Kita

Reikia vengti dangos pažeidimo gaminant ir montuojant reikiamus gaminius. Vietas, pažeistas gabenant ir laikant dangą, reikia užtaisyti. Šios medžiagos nereikia laikyti lauke. Jeigu tai neišvengiama, medžiagą reikia tinkamai uždengti ir pasirūpinti geru vėdinimu, kad nesikauptų drėgmė. Produkto tolerancijos ir bendrosios savybės nustatytos atitinkamuose Europos ir ECCA (Europos ritinių dengimo įmonių asociacija) standartuose.